Do Ra

Gorąco polecam gabinet i Panią Doktor Annę Czajkowską bardzo profesjonalną, ciepłą, empatyczną. Caly personel jest bardzo miły i uśmiechnięty. Ten gabinet jest moim numerem 1 ze wszystkich polskich i szwedzkich gabinetow stomatologicznych które odwiedziłam w życiu. PEŁNA PROFESKA.❤️ a serduszko do ściskania bardzo pomaga.😀

Aktualny czas: 2026-06-15 09:38